liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych masturbatorów dla mężczyzn – TOP 5!

Masturbatory męskie to akcesoria erotyczne, służące do onanizowania się. Z ich pomocą mężczyźni mogą zwiększyć gamę doznań odczuwanych podczas tej czynności, co przełoży się na bardziej intensywną przyjemność. Masturbatory dla mężczyzn rozróżnia przeznaczenie, sposób działania oraz budowa. Można wskazać na masturbatory dla panów jednorazowe i wielorazowe czy bez wibracji i wibrujące. Jeśli chcesz wybrać najlepsze masturbatory dla siebie, zapoznaj się z naszym rankingiem. Prezentujemy popularne modele w różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu możesz wybrać produkt w największym stopniu dopasowany do swoich preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem męskich akcesoriów do masturbacji.

5. Masturbator Tenga Egg Wavy II

Ranking masturbatorów otwiera Tenga Egg Wavy II, czyli jednorazowe jajko-masturbator. Jest to najtańszy produkt w tym zestawieniu oraz najprostszy, jeśli chodzi o jego budowę. Masturbator w kształcie jajka jest mały i poręczny, dzięki czemu możesz zabrać go wszędzie, by sprawić sobie niezapomnianą przyjemność. Tenga Egg Wavy to kompletny produkt, który zawiera rękaw do masturbacji oraz żel nawilżający. Gadżet ma 6 cm długości, jednak może rozciągnąć się aż do 30 cm. Jednorazowe masturbatory dla panów marki Tenga posiadają różne wypustki w zależności od wybranego koloru produktu.

4. Masturbator Fleshlight Flight Pilot

Jeśli interesują Cię najlepsze masturabatory, na Twoją uwagę zasługują akcesoria marki Fleshlight, w tym wielorazowy masturbator Flight Pilot. Jest to niewielki masturbator, który możesz zabrać wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Świetnie sprawdzi się on jako towarzysz w podróży, w trakcie wyjazdu służbowego czy po prostu użytku domowego. Wnętrze masturbatora zostało pokryte różnorodnymi wypustkami i zgrubieniami, które zadbają o dostarczenie przyjemnych doznań użytkownikowi. Masturbator dla mężczyzn wykonano z bezpiecznych dla skóry materiałów. 

3. Satisfyer Men One – masturbator męski (czarny)

Trzecia pozycja w rankingu masturbatorów to niebiesko-czarny produkt od niemieckiej marki Satisfyer. Producent wprowadza na rynek wiele nowoczesnych akcesoriów erotycznych, wykorzystujących innowacyjne metody działania. Jednym z takich produktów jest masturbator męski Satisfyer Men One, działający w oparciu o regulator ciśnienia wewnętrznego. Korzystając z tego akcesorium możesz spuścić lub dopompować powietrze do poduszki powietrznej za pomocą specjalnego przycisku. W ten sposób możesz samodzielnie zmieniać ciasność masturbatora, by dopasować ją do swoich pragnień. Warto dodać, że masturbatory męskie Men One posiadają aż 25 cm długości.

2. Masturbator Fleshlight Girls Stoya Destroya – masturbator pochwa

Masturbator Fleshlight Girls Stoya Destroya to wyjątkowy produkt, będący częścią kolekcji Fleshlight Girls. Firma postanowiła wyprodukować pochwy-masturbatory dla panów, będące odlewem ponętnych części ciała aktorek filmów dla dorosłych. Bohaterką prezentowanego masturbatora jest Stoya Destroya. Wnętrze masturbatorów dla mężczyzn z tej serii wypełnione zostało różnorodnymi wypustkami, gwarantującymi maksymalizację doznań podczas zabawy. Co więcej, producenci do stworzenia tych akcesoriów wykorzystali materiał SuperSkin, imitujący miękkość ludzkiej skóry. Dzięki temu podczas masturbacji możesz poczuć się tak, jakbyś uprawiał seks z wymarzoną kobietą. 

1. Masturbator Lovense Max 2 – masturbator dla mężczyzn

Powyższy ranking masturbatorów wygrywa Lovense Max 2, czyli wielorazowy, wibrujący gadżet dla panów. Pozycja tego masturbatora wynika z jego wyjątkowego działania, oferującego bardzo różnorodną stymulację penisa. Lovense Max 2 napędzany jest przez mocny silnik z 7 trybami wibracji, z możliwością zmiany ich natężenia. Co więcej, masturabtory dla panów Lovense Max 2 możesz połączyć z smartfonem, by zdalnie sterować urządzeniem. Dzięki tej technologii możliwa jest także obsługa masturbatora z każdego miejsca na świecie. Popularny masturbator męski wyróżnia również dodatkowy otwór, ulokowany na końcu zabawki, który można zatkać lub otworzyć, by zmienić ciśnienie wewnętrzne, odpowiadające za uczucie ssania. Gadżet jest odporny na zachlapania, dzięki czemu możesz masturbować się pod prysznicem.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 liderzyzdrowia.pl

Theme by Anders Norén