liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych straponów – TOP 5!

Strapon to proteza penisa, którą można przymocować do ciała. Dzięki niemu kobieta może być odpowiedzialna za penetrację, czyli umożliwia stosunek waginalny oraz analny. Akcesoria zakładane mogą być także przez mężczyznę przykładowo, aby powiększyć członka. Możesz ich używać do wielu zabaw, wybierając między różnymi rodzajami np. klasycznym albo wibrującym straponem. To wyjątkowy gadżet, którego część osób nigdy nie używała. Jeśli również dla Ciebie to pierwszy raz albo chcesz spróbować czegoś nowego, sprawdź ten ranking straponów i wybierz najlepszy dla siebie. 

Strapony – ranking

5. Strapon – Ff Penetrix Strap On

Jeśli zastanawiasz się, jaki strapon będzie dobry dla początkującej osoby, ten może sprawdzić się idealnie. Jest dwustronny, więc składa się z dwóch protez penisa – jedna ma 10, a druga 15,2 centymetra przy średnicy 2,6 centymetra. Są one zamocowane na regulowanym, zapinanym pasie i mają funkcję wibracji sterowanej za pomocą pilota. Materiał wykonania to bezpieczny lateks, który fakturą przypomina skórę.

4. Strapon – Strap on Double Lover

To dobry wybór dla mężczyzn, którzy nie wiedzą, jaki strapon wybrać, aby zadowolić partnera, a także samego siebie. Ten gadżet ma dziurę na penisa, znajdują się w niej specjalne stymulujące wypustki. Dodatkowo posiada funkcję wibracji, których intensywność można dostosowywać do własnych potrzeb. Ma długość 20 centymetrów, średnicę 5 centymetrów i jest wykonany z lateksu. Sztuczny penis zamocowany jest na regulowanych pasach.

3. Strapon – Fetish Fantasy Strap on

To podwójna zabawka, która jest jednym z najlepszych straponów. Składa się z dwóch penisów – mniejszego i większego. Są zamocowane na elastycznej i regulowanej uprzęży. Cechą szczególną tego gadżetu jest niezwykle stylowy wygląd i czarny, klasyczny kolor, a także staranność wykonania dilda, które ze względu na wyraźnie zarysowaną żołądź i pofałdowania przypomina rzeczywistego członka.

2. Strapon – You2Toys Strap On 

Ten niezwykły gadżet dla wielu kobiet jest odpowiedzią na pytanie, jaki strapon jest najlepszy. Sprawdza się świetnie do pełnych rozkoszy zabaw między kobietą i mężczyzną. Jest skonstruowany tak, aby penetrować dwie osoby jednocześnie. Cechuje go elastyczność. Wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest bezpieczny i łatwy do czyszczenia. Będzie swietnym urozmaiceniem Twojego życia erotycznego.

1. Strapon – Strap U Xr Brands Strap on Royal Rider Vibrating Strapless

Ranking straponów wygrywa powyższy model. To bezpaskowy gadżet o nowoczesnym designie i estetycznym fioletowym kolorze. Składa się z dwóch części – dopochwowej i imitującej penisa (kształtem i strukturą). Posiada funkcję wibracji. Jest wodoodporny i wykonany z silikonu, dzięki czemu umożliwia przeniesienie zabawy do wanny albo pod prysznic. Ładuje się go za pomocą USB. To zdecydowanie najlepszy strapon wśród proponowanych. Nie czekaj zbyt długo i sam wypróbuj jego działanie.

Next Post

Previous Post

© 2023 liderzyzdrowia.pl