liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych kulek stymulujących – TOP 5

Kulki gejszy są jednym z chętniej wybieranych gadżetów erotycznych. Stosowane bywają między innymi podczas stosunku lub masturbacji. Regularne używanie kulek waginalnych pozwala na trening mięśni Kegla. Są one odpowiedzialne za trzymanie moczu, a wytrenowane poprawiają doznania w trakcie zbliżenia. Przeglądając oferty, można się spotkać z wieloma rodzajami kulek dopochwowych. Czym różnią się poszczególne gadżety? Jakie kulki gejszy wybrać?

Przede wszystkim poszczególne modele różnią się materiałem, z którego są stworzone, oraz rozmiarem. Możemy spotkać kilka w zestawie, czasem są one połączone ze sobą na różne sposoby. Na rynku jest dostępny ogromny wybór kulek erotycznych. Czym właściwie jest ten gadżet? Kulki gejszy to dwa połączone sznurkiem ciężarki, które po zaaplikowaniu zmuszają mięśnie dna miednicy do wysiłku. Nasze ciało, odpowiadając na sygnał, chce je utrzymać wewnątrz i się napina. Jakie czynniki są ważne podczas zakupu kulek waginalnych?

  • Waga kulek,
  • wielkość gadżetu,
  • materiał, z którego wykonane są kulki dopochwowe,
  • rodzaj.

Pierwszym rodzajem są kulki grawitacyjne – progresywne, sprawdzą się u kobiet, którym zależy na poprawie odczuć podczas stosunku. Drugie to kulki stymulujące biofeedback – posiadają bardziej skomplikowany kształt i mniejszą wagę. W środku znajdują się mniejsze kuleczki gejszy, które obijają się o ścianki i prowokują ciało do reakcji. Silikonowe kulki są dla osób, które zdecydowanie nie lubią czyścić gadżetów. Dodatkowo bardzo szybko się nagrzewają, co może pomóc przy osiągnięciu wymarzonego orgazmu. Ostatnim rodzajem są wibrujące kulki gejszy. Posiadają dołączony pilot do kontroli i oferują kilka trybów działania. Spełnią oczekiwania par i singli. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu, aby produkt spełniał oczekiwania? Ten ranking z pewnością udzieli wszystkich odpowiedzi.

Kulki gejszy – jakie wybrać?

5. Kulki stylmujące – Kulki gejszy Rianne S Pussy Playballs

To doskonały zestaw treningowy dla każdej z pań. Składa się z czterech elementów różniących się kolorami i wagą. Kulki posiadają stylowe i dyskretne etui, które możesz zabrać w podróż. Pozwalają kobietom zwiększyć samokontrolę. Codzienne stosowanie szybko przynosi efekty. Kulki Rianne są połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Cena jest adekwatna do jakości produktu.

4. Kulki stylmujące – Kulki Lelo – Luna Noir

Na kolejnym miejscu przedstawiamy kulki wzbogacające życie seksualne singielek i par. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, są w 100% wodoodporne, bardzo wytrzymałe i proste w aplikacji. Ich stosowanie to czysta przyjemność. Producent zapewnia, że efekty ćwiczeń widać już po kilku użyciach.

3. Kulki stylmujące – Naomi Tang Intimate

Te kulki erotyczne zostały wykonane z najwyższej jakości silikonu. Doskonale wzbogacają treningi mięśni Kegla. Ich największą zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości oraz duża funkcjonalność. Produkt sprawdzi się doskonale u początkujących użytkowniczek. Kolejną ich zaletą jest bardzo atrakcyjna cena.

2. Kulki stylmujące – Kulki gejszy Ovo L1 Love Balls

Na drugim miejscu znajdują się kulki firmy Ovo. Sam kształt tego gadżetu pobudza wyobraźnię. Wykonane zostały z bezpiecznego dla skóry silikonu, są w 100% wodoodporne. Kulki zapewniają niezapomniany trening mięśni Kegla i dostarczają mnóstwo przyjemności. Sekret ich pracy tkwi w tym, że podczas ruchów nieuchronnie próbują się wydostać, zmuszając kobietę do wysiłku.

1.Kulki stylmujące – Je Joue Ami Fuksja

Zestaw składa się z trzech kuszących elementów o różnych rozmiarach i wadze. Nadają się zarówno na początek przygody z kulkami, jak i dla tych pań, które są weterankami trenowania mięśni Kegla. Z tym gadżetem ćwiczenia zmieniają się w przyjemność, a nie obowiązek do odhaczenia. Są proste w aplikacji i posiadają idealnie wyprofilowany kształt. Kulki waginalne ukrywają w sobie niewidoczny ciężarek pobudzający mięśnie dna miednicy do pracy. Można używać ich na spacerze czy podczas codziennych obowiązków. Zestaw jest kompletny – najlepiej zacząć od stosowania najmniejszego rozmiaru i stopniowo go zwiększać. Cena kulek Je Joue Ami nie należy do najniższych, ale płaci się za 3 rozmiary.

Next Post

Leave a Reply

© 2024 liderzyzdrowia.pl

Theme by Anders Norén