liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych afrodyzjaków dla mężczyzn – TOP 5

Afrodyzjak – bardzo często słyszy się to hasło w reklamach, widzi w prasie czy na różnych stronach internetowych. Jednak czym tak naprawdę jest? To pokarm bądź lek, którego głównym zadaniem  jest uruchomienie i pobudzenie pożądania, namiętności. Ma on również zwiększyć przyjemność i wzmożyć aktywność podczas stosunku. Na rynku znajduje się szeroka gama leków czy suplementów diety pełniących funkcję afrodyzjaków. Są to po prostu substancje zwiększające libido (potocznie – popęd seksualny). Oddziałują one bezpośrednio lub pośrednio na przewodzenie dopaminy, a także podwyższają poziom hormonów płciowych. Nietrudno zauważyć, że po tego typu wspomagacze częściej sięgają mężczyźni. Mimo dostępnych w aptekach sztucznych wspomagaczy, warto sięgnąć po naturalne opcje. Są one bezpieczniejsze, pewniejsze i zwykle dają mniej efektów ubocznych. Poniżej znajduje się ranking pięciu świetnych afrodyzjaków męskich.

5. Afrodyzjak dla mężczyzn – Imbir

Imbir, czyli perełka wśród afrodyzjaków dla niego, jest najbardziej skuteczny w formie surowej. Spożywanie go w wersji wysuszonej jednak również daje efekt. Imbir słynie z właściwości poprawiających ukrwienie narządów płciowych, a to dzięki olejkowi eterycznemu, który znajduje się w jego składzie. Co najważniejsze, polepsza i znacznie przedłuża wzwód. To doskonały afrodyzjak dla mężczyzn. Przez znawców polecany jest do spożywania w parze z cynamonem i goździkami. Ta mieszanka to idealny środek na zwiększenie doznań seksualnych na długi czas. Można na przykład dodać do wieczornej herbaty trochę imbiru i sprawdzić, jakie cuda może zdziałać ta niepozorna roślina. Spore, ekonomiczne opakowanie mielonego imbiru dostępne jest w różnych gramaturach.

4. Afrodyzjak dla mężczyzn – Sona – Świeże Ostrygi (Ostryga Pacyficzna)

Ostrygi to smaczny i czyniący cuda afrodyzjak męski. Zawierają jod, fosfor i cynk, dzięki czemu mają właściwości pobudzające, a ich spożywanie zapobiega niepłodności. Sam cynk wzmaga produkcję progesteronu – hormonu męskiego, który odpowiada za poziom libido. Mówi się, że słynny Casanova spożywał około pięćdziesięciu ostryg na dzień! Owoce morza, którymi są ostrygi, to pobudzający pożądanie i podwyższający libido afrodyzjak męski. Zwiększa on ochotę na współżycie. Warto zaserwować je na kolację dla swojej drugiej połówki. Świeże, smaczne ostrygi dostępne są w ekonomicznym opakowaniu.

3. Afrodyzjak dla mężczyzn – Świeże Szparagi zielone

Szparagi to naturalny eliksir na wysokie libido i kolejny świetny afrodyzjak dla niego. Warzywo to znane jest z właściwości podwyższających poziom histaminy. Ten neurotransmiter ma wiele funkcji. Jedną z nich jest wywoływanie orgazmu mężczyzn. Im więcej histaminy, tym lepiej, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Ponadto szparagi zawierają także związki zwiększające podniecenie. Erekcja przebiega bez problemu, a dodatkowo przyjemność ze stosunku jest większa. Szparagi są ogólnodostępne – warto postawić na zielony, świeży pęczek od ekologicznego producenta.

2. Afrodyzjak dla mężczyzn – Żeń-Szeń

Żeń-szeń to magiczny środek na potęgowanie męskich doznań. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć, że jest on skuteczny, jeśli chodzi o udany seks. Najważniejszą częścią tej rośliny jest jej korzeń – to on leczy bezpłodność, gdyż zawiera ginsenozydy. Są to substancje działające podobnie, jak leki stosowane w leczeniu zaburzeń wzwodu. Żeń-szeń wzmacnia popęd seksualny u mężczyzn. Ten afrodyzjak przeznaczony dla panów podnosi poziom życia seksualnego, co udowodnione zostało metaanalizami i licznymi badaniami. Jest jednym z afrodyzjaków z największą skutecznością.

1. Afrodyzjak dla mężczyzn – Granat

Granaty, a dokładniej owoce granatu, są od zarania dziejów uważane za afrodyzjak męski naturalnie podnoszący libido. W starożytności mówiono, że narodził się z krwi Dionizosa. Bożek ten słynął z nieokiełznania i dzikości w relacjach erotycznych z kobietami. Dotychczasowe badania wskazują, że granat podnosi poziom testosteronu, co z kolei znacząco wpływa na pożądanie u mężczyzn. Owoce te nie tylko wpływają na lepsze doznania w czasie stosunku, ale i temperament. Jego spożywanie poprawia pewność siebie, werwę i kreatywność seksualną. Warto wprowadzić granat do swojej diety. Niech będzie przekąską między zajęciami w ciągu dnia, a późnymi wieczorami da efekt.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 liderzyzdrowia.pl

Theme by Anders Norén