liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych aplikacji erotycznych – TOP 5!

Popularność aplikacji erotycznych stale rośnie. Są one doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują dodać sobie nieco śmiałości, zachęty do eksperymentowania, ale także dla wszystkich tych, którzy pragną przełamać rutynę w swoim życiu erotycznym i wraz z partnerem odkryć nowe wymiary pożądania. Wybór jest szeroki, natomiast jeśli zastanawiacie się, które aplikacje erotyczne dla par są najlepsze, pozwólcie, że przedstawimy Wam ranking aplikacji erotycznych.

Najlepsze aplikacje erotyczne 

5. Aplikacja erotyczna Pillow Couple Intimacy

Wybierając tę aplikację erotyczną dla par, rozpoczynacie grę, która prowadzi Was przez kilka tygodni. Nie jest jednorazowa gierka, a program opracowany w taki sposób, aby budować napięcie między partnerami podczas podążania za wskazówkami zawartymi w aplikacji, które stają się coraz śmielsze. Przy realizacji pierwszych zadań, możecie spodziewać się np. propozycji wykonania partnerowi zmysłowego masażu. Te na pozór banalne zadania mają pomóc w budowaniu więzi między partnerami i prowadzić do stopniowego narastania pożądania wraz ze wzrostem śmiałości wskazówek, za którymi zgodnie z aplikacją macie podążać.  

4. Aplikacja erotyczna Fifty Shades of Grey Internship Program

Ta aplikacja erotyczna na telefon przeznaczona jest nie do użytku w parze, a dedykowana samym kobietom. Stwarza ona możliwość dzielenia się na forum swoimi doświadczeniami, pragnieniami i potrzebami. Taka wymiana refleksji na bezpiecznym, kobiecym gruncie pozwala wzbogacić zasób wiedzy i pomysłów, które wykorzystać możecie w swojej sypialni. Jest to przestrzeń tworzona przez kobiety dla kobiet. Można nazwać ją kopalnią inspiracji.

3. Aplikacja erotyczna Sex Couple Adult Game

Każdy zna słynną na całym świecie grę „pytanie czy wyzwanie”. Niby tak banalna, a od lat wywołuje rumieńce podczas wielu imprez. Aplikacja erotyczna Sex Couple Adult Game na telefon przeznaczona jest jednak nie dla całej grupy, a dla pary. Możecie spodziewać się pikantnych pytań i wyzwań, które będą rozbudzały Wasze pożądanie, a pikantność ta rośnie z każdym kolejnym zadaniem! Czy ta kultowa gra w wersji mocno erotycznej przeznaczona tylko i wyłącznie dla Waszej dwójki nie brzmi kusząco?

2. Aplikacja erotyczna Kindu

Poszukujecie inspiracji? Może po prostu potrzebna jest Wam zachęta, by odważyć się na coś pikantniejszego? Ta aplikacja dla par to szansa na wzbogacenie swojego życie erotycznego, przełamanie nieśmiałości, czy po prostu wprowadzenie do sypialni powiewu świeżości. Znajdziecie w niej ponad 600 pomysłów na to, jak sprawić, aby Wasze życie erotyczne stało się ciekawsze, bardziej kreatywne. Zachęci Was ona do eksperymentowania i tym samym przełamywania rutyny, co pozwoli Wam odkryć doznania, jakie nie były Wam dotąd znane. To, czego nauczycie się dzięki Kindu może być dla Was bazą do tworzenia własnych pomysłów.

1. Aplikacja erotyczna Desire

Aplikacja Desire cieszy się ogromnym powodzeniem szczególnie wśród par z długoletnim stażem, jednak dedykowana jest każdemu, kto tylko jest otwarty na urozmaicenie swojego życia erotycznego. Bazuje ona na stawaniu sobie nawzajem wyzwań, których zrealizowanie pozwala Wam odkrywać kolejne. Wyzwania te często nawiązują do Waszego wspólnego życia, zachęcają np. do odtworzenia pierwszego pocałunku, co może pozytywnie wpłynąć na zacieśnianie więzi między parterami.

Aplikacja erotyczna – nowy wymiar gry wstępnej

Choć mówi się, że telefony są zabójcami libido, to jednak okazuje się, że wystarczy je mądrze wykorzystać i służyć będą wówczas na Waszą korzyść. Nie wierzycie, że telefon może posłużyć Wam do gry wstępnej? Wyobraźcie sobie, że zdajecie się na odwagę wypowiedzieć lub zrobić wszystkie te rzeczy, których do tej pory z jakichś względów się nie odważyliście. Czy nie brzmi to intrygująco? Być może brakowało Wam pretekstu albo nie wiedzieliście jakiej reakcji partnera możecie się spodziewać, czy zwyczajnie nie mieliście świeżych pomysłów. Aplikacje erotyczne są pewnego rodzaju zachętą dodającą śmiałości, która niesamowicie rozgrzewa atmosferę w łóżku, a przy okazji pozwalają na coraz lepsze poznawania potrzeb swoich własnych oraz partnera.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 liderzyzdrowia.pl

Theme by Anders Norén