liderzyzdrowia.pl

Ranking zestawów BDSM – TOP 5

Coraz większa świadomość Polaków na temat seksu sprawia, że zaczynają eksperymentować w łóżku. Dawniej wszelkie gadżety erotyczne i zabawki były tematem tabu, ale aktualnie coraz więcej osób reklamuje gadżety erotyczne i zachęca do testowania ich we własnym domowym zaciszu. Gadżety do BDSM wprowadzą nieco pikanterii do Waszego łóżkowego życia. 

Nazwa BDSM pochodzi od słów: związanie, dyscyplina, dominacja i uległość. Seks w stylu BDSM głównie kręci się wokół krępowania i kneblowania. Osobą dominującą może być zarówno kobieta, jak i mężczyzna, możecie się także wymieniać i testować różne podejścia. Pamiętaj, że zabawki używane do seksu powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Producenci prześcigają się w produkowaniu coraz wymyślniejszych zabawek dlatego, aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy ranking najlepszych zestawów do BDSM. 

5. Świece do znęcania BDSM 

Miejsce 5 w rankingu zestawów do BDSM zajmują świece. Głównie kojarzą się z romantycznym nastrojem, delikatnymi pocałunkami i winem konsumowanym na kanapie. Randki ze świecami w tle nie muszą jednak ograniczać się jedynie do romantycznych kolacji. Świece śmiało możesz zabrać ze sobą do sypialni. Zestaw 3 świec do znęcania podkręci temperaturę w łóżku, a wosk delikatnie wylewany na ciało zapewni niesamowite doznania erotyczne każdej ze stron. Nagrzewają się do bezpiecznej temperatury 50 stopni, więc wosk nie poparzy skóry, da jedynie (a może aż!) przyjemne uczucie ciepła rozlewającego się po ciele. 

4. Zestaw pasów BDSM do głębokiej penetracji – Sportsheets Penetration Station

Głęboka penetracja wymaga doskonałej techniki i rozciągnięcia, jednak zadanie możesz sobie ułatwić, używając zestawu pasów BDSM do głębokiej penetracji. Zestaw jest wykonany z elastycznej gumy i pomaga utrzymać nogi partnerki odpowiednio szeroko. Partner sam dawkuje sobie i partnerce przyjemność wchodząc dokładnie tak głęboko, jak chce. W takim układzie to mężczyzna jest dominującą jednostką, a kobieta uwikłana w pasy nie ma możliwości ruchu, jest całkowicie zależna od partnera, co może dodatkowo spotęgować doznania każdej ze stron.

3. Zestaw do podwieszania FFLE FANTASY STRAP czarny

Macie już pierwsze doświadczenia z BDSM i chcecie spróbować czegoś nowego? To najlepszy zestaw BDSM do podwieszania. Wykonany z mocnej, nylonowej taśmy, która pozwala na bezpieczne podwieszanie bez strachu o upadek. Wystarczy, że zaczepisz zestaw o hak na suficie lub we framudze i gotowe! Zestaw jest wyposażony w kajdanki, które możesz zamocować na kostkach lub nadgarstkach i podnieść tak wysoko, jak chcesz, ułatwiając sobie dostęp do najbardziej intymnych miejsc.

2. Duży zestaw BDSM

Zasłonięte oczy, skrępowane ręce i knebel w ustach? To wszystko możesz osiągnąć, decydując się na duży zestaw BDSM. Oprócz tego w zestawie znajdziesz także bat i zaciski na sutki, które pomogą Ci w udowodnieniu partnerce, kto w tej relacji dominuje. Obroża i sznur do bondage w użyciu tylko podkreślą uległość drugiej strony. Wszystkie zabawki są wykonane z odpowiedniego materiału, a pięknie zapakowane idealnie nadadzą się na prezent.

1. 12 elementów skórzany zestaw BDSM 

To zdecydowanie najlepszy zestaw do BDSM. Połączenie kajdanek na kostki, nadgarstki i specjalnego pasa HOGITE, który skrępuje jednocześnie nogi i ręce pozwoli na całkowite unieruchomienie partnerki. Chyba że wolisz bondage, zestaw zawiera prawie 5-metrowy, gruby sznur, który na pewno wystarczy do efektywnego związania strony uległej. Dokładając do tego knebel w kształcie kulki i maskę na oczy dodatkowo podkręcisz atmosferę i poczujesz całkowitą dominację. W skład zestawu wchodzi także obroża i smycz, możesz je wykorzystać do bardziej fantazyjnych zabaw. Z kolei pejcz i delikatne piórko idealne sprawdzą się podczas dawkowania doznań. Ostatnią rzeczą na liście są klamry na sutki z dzwoneczkami i regulacją nacisku, to od Ciebie zależy, jak mocno ściśniesz zapięcie. Jeden zestaw, a tak wiele możliwości.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 liderzyzdrowia.pl