liderzyzdrowia.pl

Ranking zestawów BDSM – TOP 5

Coraz większa świadomość Polaków na temat seksu sprawia, że zaczynają eksperymentować w łóżku. Dawniej wszelkie gadżety erotyczne i zabawki były tematem tabu, ale aktualnie coraz więcej osób reklamuje gadżety erotyczne i zachęca do testowania ich we własnym domowym zaciszu. Gadżety do BDSM wprowadzą nieco pikanterii do Waszego łóżkowego życia. 

Nazwa BDSM pochodzi od słów: związanie, dyscyplina, dominacja i uległość. Seks w stylu BDSM głównie kręci się wokół krępowania i kneblowania. Osobą dominującą może być zarówno kobieta, jak i mężczyzna, możecie się także wymieniać i testować różne podejścia. Pamiętaj, że zabawki używane do seksu powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Producenci prześcigają się w produkowaniu coraz wymyślniejszych zabawek dlatego, aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy ranking najlepszych zestawów do BDSM. 

5. Zestaw BDSM Lovetoy Starter Kit Toy Joy

Ten ekscytujący zestaw BDSM zawiera dziesięć elementów, które przywołują namiętne pragnienie eksperymentowania i poszukiwania nowych, erotycznych doznań. To kompleksowe wyposażenie stworzone dla osób, które chcą odkrywać świat rozkoszy i eksplorować swoje intymne fantazje. W zestawie można znaleźć m.in. solidne kajdanki, jajko wibrujące, wibrujący pierścień na penisa, zaciski na sutki z niewielkimi dzwoneczkami oraz skórzaną opaskę na oczy. Komplet ten cieszy się ogromną popularnością i sprawdza się nawet wśród szczególnie wymagających użytkowników.

4. Zestaw BDSM Rianne S Kinky Me Softly 

Zestaw do krępowania Rianne S Kinky Me Softly to kompleksowy i wysokiej jakości komplet akcesoriów. W jego skład wchodzą różnorodne elementy, które pozwalają na eksplorację zmysłowych przyjemności oraz ożywienie intymności. Znajdują się w nim m.in. kajdanki, bicz, opaski na kostki, opaska na oczy oraz piórko. Zestaw wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. Polecany jest zarówno dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z BDSM, jak i dla zaawansowanych.

3. Zestaw BDSM Upko Leather Kinky Tools Set Black

Macie już pierwsze doświadczenia z BDSM i chcecie spróbować czegoś nowego? To jeden z najlepszych zestawów BDSM. Zawiera on produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o detale. Można w nim znaleźć m.in. choker, smycz, dwie uprzęże na nadgarstki oraz dwie urzęże na kostki. Zestaw ten doskonale sprawdza się wśród miłośników BDSM.

2. Zestaw BDSM Zalo & Upko Luxurious & Romantic Bondage Play Kit

Skrępowane ręce i knebel w ustach? To wszystko możesz osiągnąć, decydując się na ten zestaw BDSM. Oprócz tego w zestawie znajdziesz także bicz i uprzęże, które pomogą Ci w udowodnieniu partnerce, kto w tej relacji dominuje. Obroża i smycz do bondage w użyciu tylko podkreślą uległość drugiej strony. Wszystkie zabawki są wykonane z odpowiedniego materiału, a pięknie zapakowane idealnie nadadzą się na prezent.

1. Zestaw BDSM Dream Toys Blaze Ultimate Bondage Set 

To zdecydowanie najlepszy zestaw do BDSM. Połączenie kaji. Dzięki niemu podkręcisz atmosferę i poczujesz całkowitą dominację. W skład zestawu wchodzi m.in. obroża i smycz, które możesz wykorzystać do bardziej fantazyjnych zabaw. W komplecie znajduje się także pejcz i delikatne piórko idealne sprawdzą się podczas dawkowania doznań. Dodatkową rzeczą na liście są zaciski na sutki – to od Ciebie zależy, jak mocno ściśniesz zapięcie. Jeden zestaw, a tak wiele możliwości.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 liderzyzdrowia.pl

Theme by Anders Norén