liderzyzdrowia.pl

Ranking prezerwatyw – TOP 5

W dzisiejszym świecie trudno zdecydować się, jaki produkt wybrać. Obecnie zmagamy się z dużą ilością reklam różnych produktów i marek, a przez to trudno wybrać najlepszą z opcji. Problem pojawia się również przy wyborze prezerwatyw. Mimo że prezerwatywy to bardzo ważna rzecz, chronią nas nie tylko przed niechcianą ciążą, ale również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, to wybór najlepszej opcji nie jest łatwym zadaniem. Dlatego warto rzucić okiem na ranking najlepszych prezerwatyw 2022.

5. Durex prezerwatywy Performa

Prezerwatywy zawierają lubrykant, który ma za zadanie przedłużyć stosunek i zwiększyć jego intensywność. Jeśli na myśl o długiej i namiętnej nocy, czujesz rumieniec ekscytacji te prezerwatywy są właśnie dla Ciebie! Są w rozmiarze 56 mm, gładkie i zakończone zbiorniczkiem. Zostały wykonane z przezroczystego lateksu. Dodatkowo prezerwatywy mają delikatniejszy zapach, niż wersja klasyczna, co jest dużym plusem dla osób, którym przeszkadza zapach lateksu.

Przed użyciem pamiętaj, aby upewnić się, czy nie masz uczulenia na żel przedłużający stosunek!

4. Prezerwatywy Skyn Original

Chcąc stworzyć ranking najlepszych prezerwatyw nie można zapomnieć o wersjach nielateksowych. Wybierając tę opcję poczujesz więcej, niż w odpowiednikach lateksowych, dodatkowo jeśli masz uczulenie na lateks, ta opcja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Prezerwatywy są klasyczne, mają prosty kształt ze zbiorniczkiem, delikatny środek nawilżający oraz delikatny materiał. Ich rozmiar to 53mm. Nie powodują podrażnień skóry. 

3. Prezerwatywy My.Size

W rankingu prezerwatyw nie mogło zabraknąć My.Size, które dobierane są idealnie pod rozmiar. Tabela rozmiarów wykonana jest bardzo dokładnie, a wybierając odpowiedni rozmiar zapewniasz sobie większe bezpieczeństwo, wygodę i odczucia. Jeden z siedmiu rozmiarów proponowanych przez producenta z pewnością na Ciebie pasuje, więc jeśli klasyczne prezerwatywy nie są dla Ciebie, My.Size to najlepsza opcja. Prezerwatywy wykonane są lateksu kauczuku naturalnego, mają prosty cylindryczny kształt i są zakończone zbiorniczkiem.

2. Prezerwatywy Durex Naturals

Innowacyjne prezerwatywy, zapewniające mniejsze ryzyko podrażnień i większą hipoalergiczność. Najlepsze prezerwatywy Durex Naturals to bardzo cienkie prezerwatywy, wykonane z naturalnego lateksu. Pokryte są lubrykantem na bazie wody. Prezerwatywa została wyprodukowana w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki temu są przyjazne dla Twojej skóry i dla przyrody. Nie zawierają sztucznych dodatków zapachowych i barwników. Posiadają dodatkową ilość środka nawilżającego, są zakończone zbiorniczkiem. Te prezerwatywy zdecydowanie będą idealne dla Ciebie, jeśli lubisz używać produktów delikatnych i naturalnych. 

1. Prezerwatywy Skyn Cocktail Club

Ranking prezerwatyw 2022 kończą prezerwatywy smakowe Cocktail Club. Są to ponownie prezerwatywy nielateksowe, świetne dla alergików i osób mających delikatną skórę. Posiadają większą ilość środka nawilżającego, a dodatkowo mają piękny zapach. Zdecydowanie będą idealne dla osób, które zwracają uwagę na zapach. Prezerwatywy są o smaku popularnych klubowych drinków, w każdym opakowaniu znajdziemy smak Pina Colada, Cherry Sunrise, Passion Daiquiri. Mimo substancji smakowych i zapachowych, prezerwatywy nie uczulają i nie podrażniają. 

Te prezerwatywy zdecydowanie zasługują na pierwsze miejsce, ponieważ są bardzo cienkie, przez co zapewniają naturalne i prawdziwe doznania. Mają elastyczny materiał, cudowny zapach i smak oraz idealnie dopasowują się do części ciała. Dodatkowym plusem jest to, że mają piękne opakowanie! Prezerwatywy mają prosty kształt ze zbiorniczkiem i naturalny kolor. Prezerwatywy Skyn opinie mają bardzo dobre – według naszych respondentów są najczęstszym wyborem.

Używaj prezerwatyw odpowiedzialnie!

Kończąc ranking najlepszych prezerwatyw, należy podkreślić, że należy pamiętać o stosowaniu prezerwatyw w odpowiedni sposób. Przed użyciem prezerwatyw należy przetestować, czy nie mamy uczulenia na któryś ze składników lub lateks. Jeśli chcesz znaleźć swojego ulubieńca przetestuj wszystkie propozycje z top 5 i przekonaj się, co odpowiada Ci najbardziej!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 liderzyzdrowia.pl