liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych wibratorów dla par – TOP 5!

Gadżety erotyczne to coraz bardziej popularny sposób na wzbogacenie swojego życia intymnego. Wiele par decyduje się na wprowadzenie do pożycia wibratorów dla par. To zabawki, które mają na celu zwiększyć doznania obu stron. Są stworzone, aby mogły być wykorzystywane przez dwie osoby jednocześnie. Mają zwykle dwie części – mniejszą, umieszczaną w pochwie oraz większą. Ciekawą funkcją wibratorów dla par jest możliwość wykorzystania ich dodatkowego stymulowania łechtaczki w czasie klasycznego stosunku, co zwiększa przyjemność doznawaną przez wiele kobiet. Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy wibrator dla par? Przeczytaj ten ranking i wybierz urządzenie dla siebie. 

Wibratory dla par – ranking

5. Wibrator dla par Baile Wibrator Dla Par Pretty Love Indulgence

Pretty Love Indulgence to wibrator dla dwojga z 30 poziomami wibracji i 3 prędkościami wyposażony w dwa bardzo mocne silniki. Jest połączony z pilotem. Charakteryzuje go cichy tryb pracy, a także elastyczność, która pozwala na dopasowanie go do kształtów ciała. Na jego powierzchni zostały rozmieszczone specjalne wytłoczone wzory, które potęgują doznania.

4. Wibrator dla par Pretty Love – Punkt G Łechtaczka

To 12-funkcyjny wibrator dla par na pilota. Ten klasyczny model z nowoczesnym designem pozwala na intensyfikowanie doznań w trakcie seksu. Umożliwia penetrację, gdy zabawka jest w środku pochwy. Jest wykonany z silikonu o gładkiej i miękkiej strukturze, dzięki czemu będzie delikatny, przyjemny w dotyku i bezpieczny. Daje masujące i wibrujące efekty. Jest łatwo ładowany za pomocą USB. Możesz znaleźć ten wibrator w atrakcyjnych cenach.

3. Wibrator dla par – masażer pobudzający łechtaczkę punkt G i penisa

To wibrator dla par w niskiej cenie i wysokiej jakości, który wzmacnia przyjemność obu użytkowników. Jest w stanie jednocześnie stymulować punkt G i łechtaczkę za pomocą mocnych wibracji, które szczególnie pobudzają ze względu na ścisłe przyleganie zabawki do wrażliwych miejsc. W tym samym momencie urządzenie może masować penisa, przynosząc niezwykłe doznania. Jest wykonany z silikonu medycznego, który będzie przyjemny w dotyku, a także w pełni hipoalergiczny i bezpieczny. Wibrator ma właściwości wodoodporne.

2. Wibrator dla par LELO Tara

To niezwykle nowoczesny wibrator dla par szwedzkiej marki LELO o eleganckim wyglądzie, który pozwala na zrewolucjonizowanie doznań seksualnych. Daje niezwykłe odczucia dzięki wibracji i rotacji. Został wykonany z bezpiecznego i przyjemnego w dotyku silikonu medycznego. Atrakcyjne oferty znajdziesz na powyższej stronie.

1. Wibrator dla par Satisfyer Double Joy – Sterowany Aplikacją Na Telefon

To zabawka, która dostarcza wspólnej rozkoszy parom. Można ją nazwać wibratorem na odległość, ponieważ łączy się ze specjalną aplikacją, umożliwia ona zdalne sterowanie, a także daje wiele funkcji działania zabawki, takie jak różne programy wibracji czy dostosowanie drgań do ulubionej muzyki. Wyróżnia go niezwykle estetyczny i nowoczesny design. Ma dwa bardzo silnie działające silniki. Jest ładowany za pomocą USB.

Next Post

Previous Post

© 2022 liderzyzdrowia.pl