liderzyzdrowia.pl

Ranking najlepszych kulek gejszy – TOP 5!

Kulki gejszy (inaczej waginalne) to gadżety stosowane do ćwiczenia mięśni Kegla, czyli dna macicy. Ich nazwa wzięła się od gadżetów stosowanych przez japońskie gejsze już setki lat temu. Dobra kondycja mięśni Kegla jest ważna, ponieważ przyczyniają się one do odpowiedniego podtrzymywania macicy, prawidłowego funkcjonowania pęcherza, a także mają istotny wpływ na doznania w trakcie seksu. Klasyczne kulki waginalne mają średnicę około 2-4 cm i są powiązane sznureczkiem, ale oczywiście współczesny rynek ma do zaoferowania wiele wariacji na temat tego gadżetu. Chcesz dołączyć do grona kobiet, które korzystają z właściwości kulek gejszy, ale nie wiesz, jakie kulki gejszy wybrać? Sprawdź ten ranking i wybierz gadżet dla siebie. 

Kulki gejszy – jakie wybrać?

5. Kulki gejszy Orgasmic Balls Gold

Ta propozycja to metalowe kulki gejszy. Jeśli zastanawiasz się, jakie będą dla Ciebie najlepsze, a stawiasz na prostotę, dobrą cenę i skuteczność, to ten gadżet może być idealny. W trakcie użytkowania wytwarzają stymulujące wibracje. Kulki gejszy metalowe zawierają odpowiednie obciążenie. Będą dobrym rozwiązaniem dla początkujących kobiet.  

4. Kulki gejszy (Czarne) LUNA silikon

Ten  klasyczny model należy do jedynych z najlepszych kulek gejszy. Wykonane zostały z silikonu medycznego, który jest miękki i delikatny. Są szczególnie przyjemne w dotyku. Ich użytkowanie stymuluje mięśnie dna macicy. Ich mocną zaletą okazuje się dobra jakość połączona z niską ceną.

3. Kulki Gejszy Ovo – Silikon Medyczny Progresywne

To progresywne kulki gejszy, które wyróżnia niezwykła estetyka wykonania. Opakowanie Ovo zawiera dwa komplety. Pierwszy składa się z dwóch lżejszych gadżetów i świetnie sprawdza się w ćwiczeniach w codziennych sytuacjach, takich jak wyjście do sklepu czy praca. Drugi zawiera cięższe dwie kulki dobre do ćwiczeń domowych. Kulki gejszy progresywne są skuteczne we wzmacnianiu i uelastycznianiu mięśni Kegla.

2. Kulki gejszy Lovelife Krush (wibrujące) Turkusowe

To wyjątkowe nowoczesne wibrujące kulki gejszy z wyższej półki. Ich cechą szczególną jest możliwość połączenia gadżetów ze specjalną aplikacją mobilną, która pozwala kontrolować ich pracę. Dostępne są gotowe programy ćwiczeń i funkcja rejestrowania swoich postępów. W kulkach znajdują się czytniki, które dbają o poprawność wykonywanych treningów.

1. Kulki gejszy (wibrujące) na pilota zdalnie sterowane Willy RC

Ta propozycja to wodoodporne kulki gejszy, których wibracje sterowane są za pomocą bezprzewodowego pilota. Wybierać można między 12 trybami. Gadżety pozwalają nie tylko na ćwiczenie mięśni Kegla, ale też na stymulowanie pochwy. Są zrobione z bezpiecznego i miłego w dotyku silikonu medycznego. Ich atutem jest bardzo estetyczny wygląd i przyjemne wibracje wytwarzane przez umieszczony w jednej kulce silniczek.

Next Post

Previous Post

© 2023 liderzyzdrowia.pl